Návrat k výuce bez rotace

Vážení rodiče, milé děti,

od pondělí 17. května nastupují do školy všechny ročníky  1. stupně bez rotace. Výuka se bude řídit rozvrhem, který děti obdržely v září. Odkaz najdete zde: http://www.zsdrozdin.cz/wp-content/uploads/2021/05/Rozvrh-1.-9.-2020.docx

Vracíme se do plné výuky i s odpoledním vyučováním. Na tělesnou výchovu a na některé předměty podle instrukcí učitelů budeme chodit ven. Uvnitř v budově i nadále platí ochrana úst a nosu chirurgickou rouškou pro děti a pro pedagogy respirátorem. Zatím každé pondělí budou probíhat antigenní testy.

Prosíme, aby děti přicházely do školy mezi 7,35 a 7,50  hod., ranní dohled je zajišťován pouze pro žáky 1. a 2. ročníku a dojíždějící starší žáky. Prosíme, abyste si ověřili přihlášení obědů ve školní jídelně.

V pondělí se na Vás těší paní učitelky.

Publikováno v