Informace k uzavření škol

Vážení rodiče,

podle nařízení vlády ze dne 10.3.2020 je zakázána přítomnost žáků v základních a středních školách s platností od středy 11.3.2020 do odvolání. Obědy jsou dětem od středy plošně odhlášeny. Jelikož nevíme, jak dlouho bude toto opatření trvat, prosíme o sledování webových stránek školy www.zsdrozdin.cz, kde budeme uveřejňovat další informace a zadávat učivo.

Škola bude vydávat Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy. Vyzvednout si ji můžete ve středu 11. 3. v době od 7,30 do 8,00 hod. a dále pak v pátek 13. 3. v době od 7,30 do 13,00 hod.

Informace ČSSZ o žádosti naleznete v odkazu níže.  

                                                                                                                                                                                                                Kateřina Konečná, ředitelka školy.

 

 

Publikováno v