Domácí příprava v době MO

Vážení rodiče,

od zítřka zavádíme způsob, kterým bychom předávali Vašim dětem informace k učivu během období mimořádného opatření.

Uvědomujeme si složitost Vaší situace a doufáme, že se nám díky spolupráci podaří zajistit domácí výuku. 

V případě problémů se neváhejte obrátit na třídní učitele e-mailem nebo telefonicky (e-maily na konkrétní vyučují najdete na našem webu v kapitole Naše škola – Zaměstnanci školy – e-mailové kontakty na vyučující).

Učivo bude vkládáno na webových stránkách (horní lišta) v sekci: Domácí příprava během MO. Po rozkliknutí tohoto odkazu se dostanete k informacím společným pro všechny ročníky. Dále si pak můžete hledat učivo podle ročníků a předmětů.

Učivo  na týden od 16. – 20. března bude vloženo dne 13. března 2020.

Učivo na další týden bude zveřejněno opět v pátek.

                            Děkujeme za vstřícnost a spolupráci. Vyučující ZŠ Droždín.