Vánoční rozloučení

V pátek 22. 12. 2017 proběhLo ve škole Vánoční rozloučení. Děti měly krátké posezení ve svých třídách a následně se zúčastnily několika vánočních dílen ( vyrábění, koledy, zvyky…).

Vánoční Jarmark

Letošní Vánoční jarmark se konal ve čtvrtek 21.12.2017 od 17 hodin na zahradě školy. Děkujeme za hojnou účast a podporu akce! Fotky najdete v naší fotogalerii.

Kluk z plakátu

V úterý 5.12.2017 nadělil Mikuláš v naší škole dětem divadelní představení divadla Tramtárie s názvem Kluk z plakátu.

Konzultační třídní schůzky

Vážení rodiče, milé děti, děkujeme za Vaši účast na podzimních konzultacích ( dítě-rodič-učitel ), které proběhly v týdnu od 20. – 24.11.2017.

Zkus to zdravě

Během posledních 14 dnů měsíce října proběhl ve všech třídách program Zkus to zdravě. Program je akreditován MŠMT a byl zaměřen na zdravý životní styl.

Sběr papíru

Vážení rodiče, v týdnu od 20. 10. do 25. 10. 2017 ( od pátku do středy ) proběhl ve škole sběr paíru. Děkujeme všem za Vaše příspěvky! O výtěžku budeme …

Ekologický projekt

Ve čtvrtek 19.10. proběhl ve škole podzimní Ekologický projekt plný přírodovědného zkoumání, her a pokusů.

Drakiáda ŠD

Ve čtvrtek 12. 10. 2017 pořádala naše školní družina společně s MŠ v Bukovanech Drakiádu pro děti a rodiče.